كاربران فعال بازديد كندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 22
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 22

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 1034153
Visitors بازديد هاي امروز: 707
Visitors بازديد هاي ديروز: 87
RSS
 
مسئولین نمایندگی آستان قدس رضوی شهرستان خمینی شهر و فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهر درچه با خانواده شهدای مدافع وطن(شهیدان یحیی براتی، ابراهیم براتی و حسنعلی ترکیان) دیدار و گفتگو کردند. سید محمد باقر محمدی رئیس نمایندگی آستان قدس رضوی شهرستان گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند امروز ارزش زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست و ما نیز باید پیرو راه شهیدان باشیم. وی افزودند : منازل شهدایی که امروز سعادت داشتم وارد آن بشوم قطعا جایگاهی از بهشت است و ما باید قدر آن را بدایم. ایشان در پایان از فرزاندان شهدای مدافع وطن خواستند تا راه پدران خود را ادامه دهند و افزودند نمایندگی آستان قدس رضوی شهرستان آماده ارایه همکاری در زمینه های قرآنی، فرهنگی و مذهبی با خانواده های شهدا را دارد. سرهنگ منصوری فرمانده سپاه ناحیه درچه نیز از شجاعت و دلاوری شهدای مدافع وطن سخن گفت و خاطرات خود با آن شهیدان را بیان کرد. برای مشاهد عکس خبر بر روی عکس کلیک کنید.
جلسه هم اندیشی رئیس مرکز سما خمینی شهر ، جناب آقای سید محمد باقر محمدی با آقای درویشی، رئیس اداره کتابخانه و انجمن خیرین کتابخانه ساز و همکاران ایشان در دانشکده سما خمینی شهر برگزار شد. برای مشاهد عکس خبر بر روی عکس کلیک کنید.
جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان پسر با حضور رئیس مرکز سما خمینی شهر به همراه معاونان پشتیبانی آموزشی و پژوهشی و فرهنگی دانشجویی و مدیر فرهنگی در تاریخ 1397/12/13 در سالن دانشکده سما خمینی شهر برگزار شد. برای مشاهده عکس بر روی عکس خبر کلیک کنید.
جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان با حضور رئیس مرکز سما خمینی شهر به همراه معاونان پشتیبانی آموزشی و پژوهشی و فرهنگی دانشجویی و مدیر فرهنگی در تاریخ 1397/12/12 در سالن دانشکده سما خمینی شهر برگزار شد. برای مشاهده عکس بر روی عکس خبر کلیک کنید.
جلسه هم اندیشی رئیس مرکز سما خمینی شهر ، جناب آقای سید محمد باقر محمدی با معلمان مقطع پیش دبستانی و ابتدایی دخترانه سما برگزار شد. برای مشاهده عکس خبر بر روی عکس کلیک کنید.
جلسه هم اندیشی رئیس مرکز سما خمینی شهر ، جناب آقای سید محمد باقر محمدی با اولیا دانش آموزان مدرسه دخترانه سما برگزار شد. برای مشاهده عکس بازشده خبر بر روی عکس کلیک کنید.
20 جمادی الثانی، تولد بزرگ مرد تاریخ، فرزند برومند زهرای اطهر (س)، حضرت امام خمینی (ره)و نیز سالروز ولادت با سعادت فجر درخشانی است که از گریبان او خورشید امامت و ولایت و نبوت درخشیده است. آسمان بلند و رفیعی است که در آغوش آن ستاره های فروزان ولایت قرار گرفته است. رئیس محترم مرکز سما خمینی شهر، جناب سید محمد باقر محمدی، این روز را به به کلیه همکاران خانم به همراه لوح تقدیر و سپاس و گل تبریک گفتند.
سلام بر سرور بانوان جهان، عطای خداوند سبحان، کوثر قرآن، همتای امیرمؤمنان و الگوی بی‌بدیل جهانیان حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (س) زن، کانون هستی و پایگاه مهرورزی و عشق خانواده، مرکز آموزش صفا، صمیمیت، ایثار و عطوفت به همگان است. انتخاب روز میلاد حضرت فاطمه (س) به عنوان روز زن، بیانگر نقش والای زن، تکریم، بزرگداشت و احترام نسبت به مقام زن و مادر می‌باشد. به مناسبت این فرخنده میلاد که به یمن کلام بنیان‌گذار بزرگ انقلاب به عنوان روز زن و روز تکریم از مقام و منزلت مادر نام‌گذاری شده است، این روز خجسته را خدمت تمامی بانوان سرزمینم به خصوص بانوان تلاشگر مرکز آموزش سما خمینی شهر تبریک عرض می نمایم.
حضور ریاست محترم واحد دانشگاهی همراه با هیات رئیسه دانشگاه و تشکیل جلسه هیات رئیسه به میزبانی دانشکده سما
با حضور رئیس دانشکده سما خمینی شهر، مراسم معارفه جناب آقای مهندس مومنی به عنوان معاون آموزشی و پژوهشی و تکریم از زحمات معاونت سابق آموزشی و پژوهشی جناب آقای مهندس مسیبی یکم اسفند ماه1397 برگزار شد. در این مراسم جناب سید محمد باقر محمدی رئیس دانشکد ه سما ضمن بیان تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، جناب آقای مهندس مومنی را که دارای سوابق علمی و آموزشی و پژوهشی و از اعضا هیات علمی و آموزشی و پژوهشی هستند ، به عنوان معاون آموزشی و پژوهشی آموزشکده سما معرفی کردند و از زحمات و خدمات جناب آقای مهندس مسیبی با اهدای لوح و هدایا تقدیر کردند. همچنین ایشان از همه همکاران مرکز درخواست نمودند که در دوران خدمت خود کار را برای رضای خداوند متعال انجام دهند و رضایتمندی دانشجویان را مدنظر قرار دهند . همچنین اضافه فرمودند که همه باید برای رسیدن به اهداف مرکز که تربیت نیروی انقلابی و برنامه های فرهنگی و آموزش در اولویت می باشد تلاش نمایند. و در پایان برای مهندس مومنی به عنوان معاون آموزشی و پژوهشی آموزشکده سما خمینی شهر آرزوی موفقیت نمود.
با برنامه ریزی آقای محمدی معاون دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس مرکز سما خمینی شهر به منظور ایجاد روحیه نشاط در بین همکاران و اعضاء هیت علمی، مسابقه طناب کشی کارکنان سما برگزار شد. همچنین جناب آقای اسماعیلی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشکده سما خمینی شهر نیز در این مسابقه حضور داشتند. به گزارش روابط عمومی سما خمینی شهر، این مسابقه در دو گروه انجام شد. استقبال همکاران و رقابت فشرده بین آنان هیجان این مسابقه را دوچندان نموده بود.
1 2
جمعه 02 فروردین ماه 1398
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا